SON DAKİKA

Genelkurmay soruşturma başlattı

28.12.2011 16:17  

Genelkurmay Başkanlığı, Başbakan Erdoğan ve ailesi aleyhine faaliyet yürütüldüğüne ilişkin iddialar için soruşturma başlattı.

Genelkurmay soruşturma başlattı
Galaxy S5
Genelkurmay Başkanlığı, bir grup Jandarma personeli teğmenin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ailesi ve Hükümet aleyhine internet üzerinden faaliyet yürüttüğüne ilişkin iddialar hakkında adli soruşturma başlatıldığını açıkladı.

TSK internet sitesindeki açıklamaların ilki, ’İnternet Andıcı’ davası sanığı Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler’in GATA’da tedavi gördüğü sürede, rapor verilmesi için  Prof. Dr. Hv. Tbp. Alb. Sedat Köse’ye baskı yapıldığı iddialarıyla ilgili oldu. TSK yaptığı açıklamada şunları bildirdi:

"1. 26 Aralık 2011 tarihli bir gazetede, ’GATA’da Taşdeler istifası’ başlıklı bir haber yayımlanmıştır. Söz konusu haberde, halen GATA’da tedavisi devam eden Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler’e rapor verilmesi için Prof. Hv. Tbp. Alb. Sedat Köse’ye Prof.Hv.Tbp.Tümg. Sadettin Çetiner’in baskı yaptığı ve Prof. Hv. Tbp. Alb. Sedat Köse’nin baskılar neticesinde istifa ettiği gibi gerçek dışı bilgiler yer almıştır.

2. Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler, 08 Ağustos 2011 tarihinde GATA Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanlığına başvurmuş ve aynı tarihte koroner yoğun bakım ünitesine yatırılarak takip ve tedavisine başlanmıştır.

3. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 22 Kasım 2011 tarihli yazısı ile; Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler’in sağlık sorunlarına ait ayrıntılı rapor gönderilmesi istenmiş ve söz konusu sağlık sorunlarının sanığın savunmasına engel teşkil edip etmediği sorulmuştur.

4. Söz konusu yazıya cevaben, hastanın tedavisini sürdüren Ana Bilim Dallarından ilgili öğretim üyelerinin hazırlamış olduğu rapor 29 Kasım 2011 tarihinde ilgili Başsavcılığa gönderilmiştir.

5. Haberde iddia edildiği şekilde Org. Taşdeler için yeni bir rapor istenmemiştir.

6. İstifa ettiği iddia edilen Prof.Hv.Tbp.Alb. Sedat Köse ve kendisine baskı uyguladığı söylenen Prof.Hv.Tbp.Tümg. Sadettin Çetiner, yukarıda sözü edilen raporu imzalayan öğretim üyelerinden olup, istifa ve baskı iddialarını içeren bahse konu haber tamamen gerçek dışıdır. Prof.Hv.Tbp.Alb. Sedat Köse halen GATA Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Başkan Vekili olarak görevine devam etmektedir."

TEĞMENLERE SORUŞTURMA AÇILDI

TSK internet sitesinde yaptığı ikinci açıklamada, 28 Aralık 2011 tarihli bir gazetede yer alan ’Küstah Teğmenleri kim koruyor’ haberiyle, bir sosyal paylaşım sitesinde, hükümet aleyhinde propaganda yapıldığına ve bu teğmenler hakkında soruşturma açılmadığı iddialarına yanıt verilerek, Jandarma Genel Komutanlığı’nın 2 Aralık’ta adli soruşturma emri verdiğini bildirdi. Açıklamada şu bilgiler yer aldı:

"1. 28 Aralık 2011 tarihli bir gazetede, ’Küstah Teğmenleri kim koruyor?’ başlıklı bir habere yer verilmiş, habere konu olay ile ilgili olarak Jandarma Genel Komutanı tarafından bir işlem yapılmadığı iddia edilmiştir.

2. Bahse konu haber gerçeği yansıtmamaktadır.

3. Habere konu olay hakkındaki bilginin Genelkurmay Başkanlığı’na ulaşmasını müteakip, aynı gün konu Jandarma Genel Komutanı’na özel olarak iletilmiş ve Jandarma Genel Komutanı tarafından 02 Aralık 2011 tarihinde adli soruşturma emri verilmiştir. Adli soruşturma halen devam etmektedir.

’ARNAVUT HASTAYA İŞKENCE GİBİ AMELİYAT’ HABERİNE YANIT


TSK’nın intennet sitesinde son olarak, 26 Aralık 2011 tarihli bir gazetede ’Arnavut hastaya işkence gibi ameliyat’ başlıklı haberle ilgili açıklama yer aldı. Arnavutluk Askeri Ataşesi ile tedavi giren Osmani’nin yakınlarının, yayınlanan haber hakkında üzüntülerini belirittikleri imzalı yazı konuldu. Açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"1. 26 Aralık 2011 tarihinde bir gazetede, ’Arnavut hastaya işkence gibi ameliyat’ başlıklı bir haber yayımlanmıştır.

2. Arnavut hasta Trashgin Osmani 14 Kasım 2011 tarihine kendisine verilen randevuya gelişi esnasında yolda fenalaşmış ve acil olarak GATF Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalında tedavi altına alınmıştır. Müdahale edilmediği takdirde dakikalar içinde ölümle sonuçlanacak solunum arrestisi geçirmesi nedeniyle, aynı gün ameliyatına karar verilmiş ve gerekli prosedürler yerine getirilerek riskli bir ameliyat gerçekleştirilmiştir. Hayat kurtarıcı nitelikteki ameliyat kararı, Göğüs Cerrahisi ve KBB Klinikleri tarafından ortak olarak verilmiştir. Hastanın teyzesi ve Arnavutluk Ataşeliğinde görevli bir subay bu süreçte sürekli olarak hastaya refakat etmişlerdir.

3. Sternum kapatılmasında yanlış olarak kullanıldığı iddia edilen malzeme yaygın olmamakla birlikte birçok klinikte özellikle enfekte sternum kapatılmasında kullanılan CE, FDA, ISO 9001 ve ISO 13485 belgesi olan tıbbi bir malzemedir. Bu hastanın özel durumu nedeniyle, göğüs kafesinin kapatılması işleminde, çelik tel sütürlerin sternumu kesme olasılığı göz önüne alınarak bu malzeme kullanılmıştır. Hastanın halen sternal iyileşmesi devam sürecindedir. Yapılan fizik muayenesinde herhangi bir patoloji tespit edilmemiştir.

4. Hastaya yapılan tüm işlem ve tedaviler, tıbbi ve etik kurallar çerçevesinde tıp ilminin gereklerinin yerine getirilmesinden ibaret olup, haberde iddia edildiği gibi yanlış yapılan bir işlem söz konusu değildir.

5. Hastaya refakat eden teyzesi, dayısı ve Arnavutluk Askeri Ataşesi GATA Eğitim Hastanesinde yapılmakta olan tedaviden çok memnun olduklarını; gazetede çıkan ve asılsız iddialara dayanan gerçek dışı haberden de duydukları rahatsızlığı belirtmişlerdir. İmzalı yazıları EK’tedir." (YAZILI EK BELGE NOTU: Hastaya refakat eden teyzesi, dayısı ve Arnavutluk Askeri Ataşesi GATA Eğitim Hastanesine verdikleri imzalı yazı.) DHA

Haber hakkında okuyucu görüşleri:

MİSAFİR OSMANLİ: bu yazilimlari merak eden vakitin sayfasindan (basbakan agir küfürler)olarak girin 2008 den beri hem jandarmanin hemde bu üsttegmenlerin hükümet icin yaptigi calismalari agir hakaretleri okuyun milletin sectiklerine neler sayiyorlar ne tuzaklar hazirliyorlar okuyun ve bilin.taniyin bu insanlari. / 29 Aralık 2011 01:18, Perşembe


MİSAFİR OSMANLİ: neler olucagini o gün görüceksiniz.sizin bir hesabiniz var allahında bır hesabı var bunu görüceksınız. / 28 Aralık 2011 20:23, Çarşamba


MİSAFİR OSMANLİ 19: basbakan hakkinda bu milletin hakki yerdirilmez haddini bileceksin efendi yorumunda bulunuyor.bende burdan size ufacik bir uyarida bulunayim 80 yildir müslümanlara küfür ediyorsunuz.inancsizliginizdan dolayi cünkü aldiginiz egitim ateizm üzerine eger bir calismaniz var bunu biliyoruz.gecirin hayata / 28 Aralık 2011 20:21, Çarşamba


MİSAFİR OSMANLİ 18: seni kimin getirdigi belli efendi... 4 haziran 2011 de izle ve gör akp,nin kirli yüzünü diyor.9 mart 2011 de ise yine basbakan hakkinda ögrenmek istiyenler tekrar okusunlarki türkün sabrinin tastigi zaman neler oldugunu hatirlasinlar.efendi ayagini denk al...hem sen hem esrafin 25 aralik 2010 da / 28 Aralık 2011 20:12, Çarşamba


MİSAFİR OSMANLİ 17: 30 temmuzda 2010da akp,nin anayasasina hayir dememiz icin cok nedenimiz var yorumunda bulunuyor.j.tgm.özgün bilge 13 haziran 2011,de basbakan hakkinda ey arkadas sen ülkemin secim haberlerini abd,de secim bürosu kurarak beyaz sarayda izletiyorsun... senmisin simdi özgürlükcü halkin egemenligi / 28 Aralık 2011 20:07, Çarşamba


Siz de görüşünüzü eklemek istiyorsanız tıklayın

Haberin Yorumları (21)

Küfür, hakaret içeren, devlet büyüklerini aşağılayan, yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorum kriterlerine aykırı hareket edenlerin IP numaraları adli mercilere teslim edilecektir.

misafir osmanli:01:18, 29 Aralık 2011 Perşembe

bu yazilimlari merak eden vakitin sayfasindan (basbakan agir küfürler)olarak girin 2008 den beri hem jandarmanin hemde bu üsttegmenlerin hükümet icin yaptigi calismalari agir hakaretleri okuyun milletin sectiklerine neler sayiyorlar ne tuzaklar hazirliyorlar okuyun ve bilin.taniyin bu insanlari.

misafir osmanli:20:23, 28 Aralık 2011 Çarşamba

neler olucagini o gün görüceksiniz.sizin bir hesabiniz var allahında bır hesabı var bunu görüceksınız.

misafir osmanli 19:20:21, 28 Aralık 2011 Çarşamba

basbakan hakkinda bu milletin hakki yerdirilmez haddini bileceksin efendi yorumunda bulunuyor.bende burdan size ufacik bir uyarida bulunayim 80 yildir müslümanlara küfür ediyorsunuz.inancsizliginizdan dolayi cünkü aldiginiz egitim ateizm üzerine eger bir calismaniz var bunu biliyoruz.gecirin hayata

misafir osmanli 18:20:12, 28 Aralık 2011 Çarşamba

seni kimin getirdigi belli efendi... 4 haziran 2011 de izle ve gör akp,nin kirli yüzünü diyor.9 mart 2011 de ise yine basbakan hakkinda ögrenmek istiyenler tekrar okusunlarki türkün sabrinin tastigi zaman neler oldugunu hatirlasinlar.efendi ayagini denk al...hem sen hem esrafin 25 aralik 2010 da

misafir osmanli 17:20:07, 28 Aralık 2011 Çarşamba

30 temmuzda 2010da akp,nin anayasasina hayir dememiz icin cok nedenimiz var yorumunda bulunuyor.j.tgm.özgün bilge 13 haziran 2011,de basbakan hakkinda ey arkadas sen ülkemin secim haberlerini abd,de secim bürosu kurarak beyaz sarayda izletiyorsun... senmisin simdi özgürlükcü halkin egemenligi

misafir osmanli 16:20:01, 28 Aralık 2011 Çarşamba

sahte göz yaslari benim koyun miletimde pesinden gidiyor yok arkadas aysun kayaci sonuna kadar hakli diyor.j.tgm.hasan hüseyin görgün 10 agustos 2010 da akp genel baskan yardimcisi hüseyin celik icin o kürsüde söyleyebilecek dogru bir sözü ve hakkettigi küfürleri kaldirabilecek bir özü varsa diyor.

misafir osmanli 12:19:38, 28 Aralık 2011 Çarşamba

üzerinde subayin hükümet aleyhine cuntaci faaliyet yürüttükleri kaydediliyor.internet ortaminda yapilan kara propagandadan dikkat ceken örnekler söyle:j.tgm.görkem güncan 20 mayis 2011 tarihinde basbakan hakkinda su sehit ailelerinin tirnaginda pislik kadar degerin yok o.c.keske milletimiz farkinda

misafir osmanli 11:19:33, 28 Aralık 2011 Çarşamba

yürüttükleri ileri sürülüyor.bu yapilanmalarinin isminin tilki-kuvvetler oldugu bu cuntaci yapiyi üstegmenler mehmet ali ilhan,semih gümüsbag,ayhan kilis,deniz kurt,ve ugur özcanin yönlendirdigi 2008-2009-2010-2011 devresi jandarma subaylarindan her bir devrede 40,in üzerinde subayin hükümet

misafir osmanli 10:19:27, 28 Aralık 2011 Çarşamba

toplantilar yaptiklari bildirildi.org.bekir kalyoncunun neden bahse konu 40 tegmenlik örgütü korudugu merak ediliyor.jandarmada yeni cuntaci ve yapilanmanin 2008 devresiyle basladigini ve etkinligini artirdigi ve alt devrelerde de cok etkin olduklari faaliyetlerini örgütlü ve profesyonel bir sekilde

misafir osmanli 9:19:22, 28 Aralık 2011 Çarşamba

yil hapis cezasi almisti.ayrica bu subaylar askeri kurumlarin görüntülediklerini depoladiklari devrelerinde kendilerine engel cikaracaklar hakkinda ahlaksiz iceren görüntü arsivi tuttuklari bu amacla piyasada sektör mensubu kadinlarla temasta olduklari ve sonraki yillarin planlamasina dair periyodik

misafir osmanli 8:19:15, 28 Aralık 2011 Çarşamba

yaptiklari küfürlere sizde taniklik edebiliyorsunuz.bu konu ile ilgili defalarca jandarma genel komutanligina sikayet iletildigi org.bekir kalyoncunun organize hakaretleri örtbas ettigi sikayetleri dikkate almadigi belirtiliyor.bilindigi gibi daha önce facebookta basbakana hakaret eden bir kisi 2

misafir osmanli 7:19:09, 28 Aralık 2011 Çarşamba

rütbelilerinde direkt olarak destek verdikleri kaydediliyor.facebooktaki bu sayfalara ulasim cok kolay.cünkü sahsi isim ve soy isimleri hatta üniformali ve üniformasiz fotograflarinda yer verdikleri facebook sayfalarinda onlara arkadaslik teklif etmeniz yeterli kabul aldiginizda artik basbakana

misafir osmanli 6:19:04, 28 Aralık 2011 Çarşamba

bakanlara küfürler edildigi gözlendi.ayrica hükümet hakkinda olumsuz kamuoyu olusturmayi hedefleyen yazilar yazmislar ve secim gecesi sonuclar aciklanmaya basladiktan sonra facebook profillerini karartmislar.örgütlü olarak faaliyet yürüten subay sayisinin 40,dan fazla oldugu faaliyetlerine bazi üst

misafir osmanli 5:18:55, 28 Aralık 2011 Çarşamba

dönemi kursiyer subaylarindan bir grubun bu tür faaliyetleri facebook gibi sosyal paylasim siteleri üzerinden yürüttükleri tespit edildi.edinilen bilgilere göre paylasim sitelerinde özellikle referandum ve secim öncesinde akp,nin secimi kaybetmesi icin basbakana basbakanin ailesine hükümete ve

misafir osmanli 4:18:49, 28 Aralık 2011 Çarşamba

ulastirildi.ancak dosyanin burada takilip kaldigi belirtiliyor.kalyoncunun aradan gecen zamana ragmen kendisine iletilen dosya hakkinda hicbir islem yapmadigi ifade ediliyor.genelkurmayin hükümet aleyhine yayin yapan internet siteleri kapatildiktan sonra beytepe jandarma sinif okulunun 2010-2011

misafir osmanli 3:18:25, 28 Aralık 2011 Çarşamba

basbakan erdogana bildirildi.konunun genelkurmaya iletilmesi talimati üzerine dosya basbakanlik tarafindan genelkurmaya iletildi.basbakan erdogana agir hakaretlerin detaylarini iceren dosya genelkurmay tarafindan geregi yapilmak üzere ivedilikle jandarma genel komutani org.bekir kalyoncuya

misafir osmanli 2:18:19, 28 Aralık 2011 Çarşamba

ortaya cikdi.edinilen bilgilere,basbakan erdogan ve ailesi ile hükümett aleyhine internet üzerinden faaliyet yürüten bir grup jandarma personeli istihbarat birimlerince belirlendi.yapilan takibin ardindan söz konusu jandarma tegmenlerinin sistematik olarak hareket ettikleri tespit edildi ve durum

misafir osmanli 1:18:13, 28 Aralık 2011 Çarşamba

yeni akitten yigit doganer haberine göre genelkurmayda hükümeti yikmiya yönelik hazirlanan internet sitelerinden sonra simdide jandarmada örgütlü bir grup tegmenin sosyal paylasim sitesi facebook üzerinden basbakan recep tayyip erdogan ve esi emine erdogan hükümet aleyhine faaliyet yürüttükleri

kaan kalayci:17:51, 28 Aralık 2011 Çarşamba

yerinde bir hareket olmuş helal olsun

Salih :16:38, 28 Aralık 2011 Çarşamba

cumhuriyetimizin her kurumu gibi tsk de yanlış yapan personel hakkında soruşturma açar, açmalı. geçmişte suç işleyenlerden çok suçu deşifre edenlere açılan soruşturma umarız ve dileriz ki suç işleyen bütün personele açılır. biz ordumuzu seviyoruz.

Arap Ahmet:16:26, 28 Aralık 2011 Çarşamba

bu soruşturma genel kurmaydan alınsın,o teğmenleri cezalandıracağına korumaya alır.sonra jandarma genel kurmaya bağlı bir kurum değil ki.

« ANA SAYFAYA DÖN SONRAKİ HABER »
  |  
« ÖNCEKİ HABER
SON DAKİKA HABERLERi
 • 21:15 Terör saldırılarına tepkiler Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) öğrencisi bir grup, Ankara ve Suruç'ta yaşanan terör saldırılarını protesto etti.KOÜ İletişim Fakültesi önünde toplanan grup, slogan atarak yürüyüşe
 • 21:18 Muş'taki terör örgütü operasyonu Bulanık'ta terör örgütüne yönelik yürütülen hava destekli operasyonda 2 asker yaralandı.Meşeiçi köyü kırsalındaki operasyonda güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma yaşa
 • 21:19 Avrupa'daki sığınmacı krizi Yunanistan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Konstandinos Kutras, Yunanistan’ın, sığınmacı krizi konusunda Türkiye ile çok yönlü işbirliği arzuladığını ancak Ege’de deniz sınırlarının Türk-Y
 • 21:13 Genç Kadın Yardım Çığlıkları Atarak Sığındığı Evde Öldürüldü Adana’da genç bir kadın, yardım çığlıkları atarak sığındığı bir evin girişinde peşinden gelen kimliği belirsiz kişi tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü.Olay, Seyhan ilçesi Yeşilyuva Ma
 • 21:13 Türkiye - İzlanda maçında ilk 11'ler belli oldu 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde gruptan çıkma mücadelesi veren A Milli Futbol Takımı, A Grubu'ndaki 10'ncu ve son maçında İzlanda'yı misafir ediyor. EURO2016 Fransa biletin
 • 21:12 Erdoğan-niinistö Ortak Basın Toplantısı (2) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milli ve yerli bir duruş gösterenlerle başka projelerin, başka hesapların, başka güçlerin dümen suyuna girmiş olanların ayırt edildiği günlerden geçiyoruz" dedi.b
 • 21:03 Ukrayna'da düşen yolcu uçağı Ukrayna Dışişleri Bakanı Pavlo Klimkin, Malezya uçağının Ukrayna'da düşürüldüğü dönemde sofistike füze sistemlerinin bölgede kullanılabileceğini beklemediklerini söyledi.
 • 21:04 Sakarya'da izinsiz kazı Sakarya'nın Pamukova ilçesinde bir arazide izinsiz kazı yaptığı iddia edilen 1'i kadın 6 şüpheli, gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, Ağaççılar Mahallesi'nde bir arazide iz
 • 21:07 Gençlerbirliği'nde Galatasaray maçı hazırlıkları Gençlerbirliği, Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında deplasmanda Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, çift antrenmanla devam etti.Kırmızı-siyahlı futbolcuların Beşt
 • 21:08 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Üstün: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, "O hainler nerelere kaçarlarsa kaçsın peşlerinden gideceğiz ve yakalayacağız. Şehitlerimizin ve hainliklerinin bedelini onlara ö
 • 21:05 Kocaeli’de Silahlı Yaralama Kocaeli’nin İzmit ilçesinde 46 yaşındaki Turan G. isimli kişi, evinin önüne aracı içerisinde kurşunlanarak yaralandı. Turan G.’yi yaralayan kişi ise polis tarafından kısa sürede yakalandı.Olay ak
 • 21:02 Almanya, göçmen kökenli gençleri kamus sektörüne kazandırmak istiyor Kreuzberg Meslek Eğitim Merkezi Almanya'nın başkenti Berlin’deki devlet daireleri ile polis teşkilatına göçmen kökenli eleman yetiştirmeye devam ediyor. Merkezin mesleğe hazırlık progr
 • 20:58 Erdoğan-Niinistö ortak basın toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'daki terör saldırısının diğer olaylar gibi titizlikle araştırılacağını belirterek, "Eylemi yapanlarla ilişkiler belirlenecek, suçlular adale
 • 20:59 CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şu soruyu Sayın Davutoğlu'na sormak isterim, o iki canlı bomba, o listede var mıydı, yok muydu? Bunun yanıtını merak ediyorum. Varsa daha büyük
 • 21:00 Kocaeli’de Çete Lideri Yakalandı Kocaeli’nin İzmit ilçesinde çete lideri olduğu öğrenilen bir kişi, polis ekiplerince yapılan operasyonda tutuklandı.Edinilen bilgiye göre Kocaeli’de birçok suça karıştığı belirlenen çeteye karşı
 • 21:02 YDG-H’den Gözaltına Alınan 4 Zanlı Serbest Bırakıldı H üyesi oldukları gerekçesiyle gözaltına alınan 4 kişi serbest bırakıldı.Iğdır Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merk
 • 20:59 Ankara’daki patlamalar için Devlet Denetleme Kurulu görevlendirildi Ankara Garı önündeki patlamaların aydınlatılması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Denetleme Kurulu’nu görevlendirdi. Erdoğan, Türkiye’de faili meçhullerin bittiğini savu
 • 20:57 "Devlet Denetleme Kurulu'nu görevlendirmesi önemli bir açılımdır" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Devlet Denetleme Kurulu'nu görevlendirmesinin önemli bir açılım olduğunu söyledi. Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk/
 • 20:56 Almanya'da emekli kasasına ödenen primler artacak Almanya'da maaş miktarlarının artması yetkilileri de harekete geçirdi. Federal Çalışma Bakanlığı'nda hazırlanan bir çalışmaya göre, gelecek yıl çalışanların emekli kasasına ödeyecekleri
 • 20:51 Ordu'da şiddetli yağış Ordu'nun Altınordu ilçesinde etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.İlçede akşam saatlerinde başlayan yağış nedeniyle bazı iş yerlerini su bastı. Kentteki bazı cadde ve sok